Kask motocyklowy Lazer Monaco Evo Pure Carbon

Ostatnio w moje ręce wpadł niesamowicie ciekawy produkt, a chodzi mianowicie o kask motocyklowy Lazer Monaco Evo Pure Carbon – czyli coś naprawdę z wysokiej półki, co zapewni nam bezpieczeństwo, nawet podczas jazdy bardzo mocnymi maszynami!

Zacznijmy od skorupy, która wykonana jest z takiego materiału jak włókno carbonowe, które jest bardzo wytrzymałe i w czasie ewentualnych kolizji, nie musimy się martwić, że pęknie na pół i zostaniemy jedynie na łasce wypełnienia. Kask został wyposażony również w mikrometryczne zapięcie i wzmocnione paski, dzięki którym możemy liczyć, że gdy już staniemy w obliczu wyzwania, to nasza głowa będzie bezpieczna i kask pozostanie na swoim miejscu.

Z ważniejszych informacji, warto wspomnieć o tym, że kask posiada homologację jako kask integralny i typu jet. W ten sposób możemy być również pewni, że posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty jakości, gdyż nie każdy hełm może się pochwalić takimi możliwościami.

Materiał wewnętrzny to znany i lubiany EPS, czyli spieniony polistyren i wykorzystywany jest on zawsze w kaskach z naprawdę wysokiej półki jakościowej. Wyściółka jest całkowicie demontowalna, więc pranie, czyszczenie i zachowanie higieny na najwyższym poziomie jest proste i bezproblemowe dla każdego – a jak wiadomo w sporcie nasza głowa poci się jeszcze bardziej, ponieważ organizm pracuje na pełnych obrotach, podnosi się ciśnienie i poziom adrenaliny!

Nie jest to niestety tani kask, ponieważ jego cena to 2099 złotych, jednak jeśli poważnie myślimy o motocyklach, to nie powinniśmy się ograniczać.

Dodaj komentarz