Ciekawe dodatki dla motocyklisty

Obecnie na rynku znaleźć możemy szeroki wybór gadżetów, które znacząco poprawią komfort podróżowania. Wybraliśmy kilka ciekawych przykładów, z których sami na co dzień korzystamy i jesteśmy z nich zadowoleni. Przedstawione produkty mogą być świetnym pomysłem na prezentem

Torba z magnesami

Torbę montuje się na baku, dzięki wytrzymałym magnesom nie będzie ona spadać i nie będziemy potrzebowali montować dodatkowych zaczepów. Można do niej wsadzić najpotrzebniejsze produkty takie jak dokumenty, telefon czy klucze. Taka torba często ma pasek, dzięki któremu będziemy mogli ją wygodnie przenosić.

 

Ładowarka do akumulatora

Nigdy nie wiemy, kiedy akumulator w motorze przestanie z nami współpracować, wówczas warto mieć przy sobie poręczną ładowarkę, dzięki której w dowolnym miejscu będziemy mogli naładować akumulator. Cena waha się w granicach 100-200 zł, niewielka inwestycja pozwoli nam uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Wyświetlacz biegów

Wielu początkujących kierowców motocykli często się pewnie zastanawia, który bieg w danym momencie jest wrzucony. W tym przypadku świetnie sprawdzi się wyświetlacz biegów. Stosunkowo prosty montaż oraz niska cena pozwoli poprawić funkcjonalność naszego jednośladu.

Crashpady

Upadki podczas jazdy motocyklem mogą być bardzo bolesne, również pod względem finansowym, dlatego wato zainwestować w crashpady, które powinny choć w pewnym stopniu uchronić naszą maszynę przed większymi uszkodzeniami. Crashpady wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego powinny wytrzymać upadek nawet przy dużych prędkościach.

Plecak na laptopa

Wielu z nas pewnie używa motocykla do codziennego poruszania się, wówczas warto zaopatrzyć się w wytrzymały plecak, w którym będziemy mogli umieścić między innymi laptopa. Warto również zwrócić uwagę na aspekt estetyczny, aby pasował to reszty naszego ubioru.

Dodaj komentarz